19 Ağustos 2013 Pazartesi

bayram&düğün

ankaraya gittik çok güzel geçti.bayram sabahı anneannemlerde hepimiz vardık foto çekmeyi unuttuk:(( sonra annemin 1.derece akrabalarına gittik bayram harçlığı neymiş öğrendim:))bayramın 2.günüde dayımlardaydık kahvaltıda anneanem bizi parka götürdü talha abiyle çok eğlndik.sonra hep beraber tekrar eve herkes geldi çok güzeldi.gecede babamı yolculadık biz kaldık.3,günü komşuları ziyarete gidiyorlardı dedemden o sırada para istedim harçlığı keşfettim ya neyse bende gidicem dedim annem sakın para falan isteme dedi.tamam dedim eve gelirken komşu amca harçlık verdi almam demişim ısrar etmiş başlamışım ağlamaya annem bana para alma dedi diye:)))) (sanki çok sözümü dinliyor da)  elifcik kırmızı kırmızı lekeler çıkardı korktuk kızamık diye doktora götürdük 6. hastalık denen bişeymiş ateşlenen çocuckta olurmuş bazen çok şükür korktumuz olmadı..
sonrada merve ablanın düğün telaşı sardı hepimizi ne giyeceğiz ne yapacağız vs. onuda hallettik çarşamba akşamı ana kınası yaptık çok eğlendik.hiç oturmadım hep oynadım.perşembe günü kına vardı eğlendim durdum çok oynamadım bu sefer arkadaş buldum kendime.cumartesi günüde düştük yollara.dinlene dinlene geldik.
pazar günüde düğümüz vardı güzeldi.ilk kez ruj sürüdüm daha doğrusu ben ruj sanıyorum ama nemlendirirciymiş:))bende gelin arabasına binecem dedim.gelin merveyi görünce yanından ayrılmak istemedim damada daha yanaşamadım ama olsun.istanbullu yaptık merveyi de...
 
okadar öok ağlıyorum ki okadar çok memnuniyetsizmişim ki annemin sabrı kalmamış zorluyormuşum hemde çok ...
 
elif artık tutunarak ayağa kalkıyor koltuklardan tutarak yürüyor muzur  oldu çok:)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder