22 Aralık 2014 Pazartesi

Kuran-ı Kerim dersinde iyiyiz çok şükür.ezberlerimizde birazcık sıkıntılı.okulumuzda nihayet TÜZDER eğitim sistemine geçti çok şükür.oyunları oynanacak özel bir oda yapıldı TÜZDER için hafta içi hergün en az yarım saat olmak üzere eğitime başlandı.

Elif uykudan uyandı İncinin yanına gelmiş hemen farketmedim İnci geldi diyoki anne kardeşim uykudan uyandı beni görmek istediği için hemen benim yanıma geldi.bi yelek versen iyi olur çok terlemiş:))düşünceli kuzum benim.

Kübra ablamız geldi perşembe günü Merve ablayo göremedi okulda olduğu için.bizde kaldı Kübra da çok güzel vakit geçirdiler oynadılar masallar okudular.ertesi günde okula gitmedi dışarıdaydık.Ikeaya gittik orada bayağı oynadılar oyun odasında Elifle gireceğini düşünüp sevindi ama Elifi almadılar 3 yaş ve üzeri içinmiş kendi kendinede sıkıldı 15 dakika zor durdu ama içerde Elifle bayağı oynadılar.

sabahın 7.30unda bile kalkıp hamur oynarız:))
 palyaçolar hadi fotograf çektirelim demesine sevinen kuzucuk:))
akşam Merve ablasına gittik ablası kuzuma hikaye kitapları,ve yapboz almış hemen mutfağa masaya geçti sessiz bir ortam istedi galiba ve masada yapmak istemiş 50 parçalık yapbozu hemen yaptı.merakı var zaten yapbozlara kuzumun maşallah dedik:))

eğer o sabah etek yada elbise isteğini geri çevirmeyip giydirdiysem İnciden mutlusu yok kendine güveni daha da bir artıyor kendini daha güzel hissediyor ve daha mutlu okula gidiyor...

bu sıra oyun hamurlarına sardık Hikmet amcası İnci'yede Elife'de oyun hamuru almış sürekli oynuyoruz bazen beraber bazen kendi el kasları açısından da iyi oluyor ama Elifcikde oynuyor bir güzel toplaması sıkıntı ama:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder